Nowoczesne podświetlane litery 3D

W branży reklamowej nadzwyczaj dużą popularnością cieszą się nowoczesne litery 3D, które podświetlane są przeważnie specjalnymi diodami Led. Firmy najczęściej wybierają litery, które świecą poświatą, czyli tworząc efekt halo. Pomysłowe litery podświetlane można zamontować na dystansie bezpośrednio do ścian, paleni, albo elewacji. Podświetlane litery wykonuje się głównie z plexi, dibondu, bądź są zwyczajnie spawane z blachy pod osłoną argonu.

Trzeci wymiar

Przestrzenne litery (zwłaszcza kiedy są podświetlane) pozwalają na maksymalną widoczność, dzięki czemu doskonale nadają się do prezentacji logotypów, napisów, czy numeracji. Nadzwyczaj wiele osób używa również litery podświetlane jako dekoracje i to nie tylko w sektorze komercyjnym, ale też w sektorze prywatnym. Dzięki oszczędnym diodom Led, nasza marka może pracować też nocą. Rewelacyjna widoczność w przestrzeni miejskiej, to najodpowiedniejszy wabik na ewentualnych klientów.

Skuteczna reklama

Jak każdy ekspert od marketingu bardzo dobrze wie, dobra reklama koniecznie musi być przede wszystkim nadzwyczaj efektywna, a jak łatwo się domyśleć efektywna reklama to ta, która swoim zasięgiem dociera do niezwykle dużej liczby osób. Efektywna reklama nie musi być też sporym wydatkiem dla przedsiębiorcy. Nowoczesne litery podświetlane wyglądają nadzwyczaj efektywnie zwłaszcza w nocy, lecz nie da się zapominać także i o tym, iż są bardzo dobrze widoczne również za dania. Każdy kto szuka mało agresywnej reklamy, winien w pierwszej kolejności zastanowić się nad zakupem liter podświetlanych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Podstawy reklamy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.